| Urcan_Daniel_1974 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva texte pentru invitatii la zile de nastere? Se apropie ziua mea si nu am idei de texte pentru invitatii.

2 răspunsuri:
| paty00 a răspuns:

1.Cu ocazia zilei mele de nastere, te invit sa petreci alaturi de mine si alti cativa prieteni nebuni intr-o atmosfera inedita, momente pe care te asigur ca le vei povesti si altora.

2.Te invit cu ocazia zilei mele de nastere sa petrecem impreuna si sa ne simtim minunat.Vino, nu vei regreta!

3.Ai fost ales invitat la ziua mea de nastere.Prezenta este obligatorie, nu se accepta scuze.
Distractie garantata, muzica pe alese, momente minunate si multe altele te asteapta.
Lasa ca aceste promisiuni sa prinda viata si vino!

| Maria_Arriana_1983 a răspuns:

Te invit pe data de... La ora... Sa ne distram impreuna cu ocazia zilei mele de nastere