| uptime a întrebat:

As vrea si eu niste video uri cu niste antrenamente pentru imbunatatirea vitezei de alergare, sunt cam lent
Ceva care sa ma ajute, am la dispozitie 1 saptamana, pot face sport intre orele 3:30 - 6:30
MErsi

3 răspunsuri:
| putzulica a răspuns:

Poi. poti face astfel: 2 km alergare usoara 100 m sprint 50 si tot asa pana faci 2 km s-au obosestiwinking

| p0wer a răspuns:

Sa o luam cu inceputul, viteza este o calitate motrica,( adica cu ea te nasti, pe asta ori o ai ori n-o ai ) asa ca ce sa spun, pentru rezistenta ai putea sa te antrenezi si sa progresezi dar pentru viteza nu ai ce sa faci.

| uptime explică:

Alte pareri?