| alin568429 a întrebat:

As vrea si eu toate pasele chiar si video pentru a baga dacia logan in nfs most wanted cine stie?

1 răspuns:
| antivirus333 a răspuns:

Deci uite cum faci:intri pe nfscars.net,intri pe prima pagina si iti apare un site de nfs.Ai sus numele jocurilor (HP, HS, PU, HP2, UG, UG2, MW, NFS C, PS, UNDERCOVER, SHIFT, WORLD ONLINE, NITRO si HP 2010), dai pe MW si dai la cars care se afla sub numele jocurilor.Acolo iti apar mai multe chestii din care sa alegi dai la brands si alegi renault dai click si apoidai la sort cars.Iti vor aparea mai jos niste masini iar tu vei da pe prima unde scrie dacia logan 1, 8. Dupa ce ai ales asta dai acolo unde scrie download links si se va descarca in imagine winrar.ASTA A FOST CU DESCARCATUL.

WINSTALATUL:daca iti apare in imagine winrar trebuie sa dezarhivezi in folderul unde este instalat nfs most wanted. Apoi mergi pe shortcut-ul de pe desktop(daca nu ai shortcut pedesktop creezi asa dai click drepta pe nfs most wanted care il ai tu si dai create shortcuts)si dai click dreapta pe el si dai pe proprietati. Dai la shorcut si la target o sa iti scrie cam asa:"C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted\speed. exe" si la acest text adaugi asa:spatiu -mod deci target o sa arate asa:"C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted\speed. exe" -mod.Cam atat, daca am gresit pe undeva la gramatica imi cer scuze spes sa te ajute acest mesaj daca la-i citit pe tot o sa intelegi. Uite un video facut de mine care te poate ajuta mai mult http://www.youtube.com/watch?v=_KMGlqm5qHg