| AlexUnder a întrebat:

As vrea si eu un cod webkinz nefolosit parinti nu ma lasa sa-mi cumpar spun ca sunt prea scumpi si ca sunt o porcarie va rog daca puteti sa-mi dati un cod sau cel putin un cont nelimitat va rog daca imi dati sa-mi trimiteti prin mesage privat va dau si funda fac orice pentru acel cod sau cont

Răspuns Câştigător
| larisa1995_3884 a răspuns:

Pai sti cum faci scrii la google webkinz si dai in romana bineinteles dupa aia nu dai la intrare si dai la membru nou si pui vreau sa creez un cont ca proba dai acolo dai click pe caine sau pisica ii pui un nume alegi fata sau baiat dai next si pui in ce tara locuiesti pui numele tau data nasterii baiat sau fata ce esti si pui o parola care vrei tu sunt vreo 3 sa pui dar sa fie la fel toate si iti arata mai odata si scrie sus de exemplu: 3abb5 si dai joaca acum, te rog fundawinking