| anonim_4396 a întrebat:

As vrea un telefon nou...preferabil cu touchscreen
Ce imi recomndati?

28 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Hey! Yo am Corby cu touchscreen si imi place mult love struck nu este mare si a fost si ieftin si e si bun happy
Dac vreau un telefon touchscreen bun, dar mai scump --> IPhone love struck

| shtephie a răspuns:

Yo am Lg gt 505 si sunt foarte multuimita de el :XAre ecranul mare, 5 mp:X
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0

| clauu a răspuns:

Nokia 5800

| Maya. a răspuns:

Corby, mai ales ca esti fata.Iti iei orice culoare, are touchscreen, si e chiar acceptabil la prethappy

| M.madallina a răspuns:

Sambata a fost ziua mea si am primit un LG gd510.il ador! este incredibil de frumos... til recomand

| M.madallina a răspuns:

Sambata a fost ziua mea si am primit un LG gd 510.il ador! ti-l recomand

| Andrei_2426 a răspuns:

Depinde de cati bani ai dac ai bani destui ia-ti un iPhone, si dac vrei ceva mai ieftin iatzi un Nokia 5800

| ctnbaiat a răspuns:

Nokia 5800 touch screen

| WalterWhite a răspuns:

ITI recomand Nokia 5310 Express Music dar e fara touchscreen,

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Nokia N97! am si sunt foarte, foarte multumita de el:X:X:X

| anonul a răspuns:

Iti recomand Nokia x6, e cel mai bun, o sa-ti placa daca-l cumperi big grin

| Serendipity17 a răspuns:

Pai eu iti recomand Samsung star :) e dragut si nu e scump. uite aici cateva detalii daca te intereseaza

http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-2739.php

Samsung corby - si el foarte dragut :D

http://www.gsmarena.com/samsung_s3650_corby-2908.php

Samsung I8000 Omnia II, Samsung jet, Samsung omnia HD, Samsung S7070, Samsung i5700 Galaxy Lite, Samsung SGH-D980, Nokia X6, sonny ericson Xperia, LG viewty, LG GT405, Nokia S230, sonny ericson vivaz... etc

toate sunt cu touch screen :>

gasesti detalii pe www.gsmarena.com sau www.shopmania.ro

succes! :*

| Criss001 a răspuns:

Nokia x6 e cu touchscreen si se manevreaza usor...si arata si misto smug

| Roxy a răspuns:

Am avut iphone si nu prea mi-a placut deoarece cum sunt mai tot timpul pe fuga dura mult pana ce imi copiam piesele.nu ai nici infraroshu de bluetooth si nici nu are nu stiu ce extra mega giga camera foto:)
iphone 4 e ceva mai bun in rest nu prea imi plac:)
Eu sunt fana Nokia si Sony Ericsson:)
eu am acum 5800 ca imi trebuie multa muzica si memorie are card de 8 gb inclus si se aude foarte clar si bine:)
E bun de toata ziua asa dar in viitor cred ca imi iau Nokia n8:D
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0&tx=112&ty=105
:*

| p3t3r313 a răspuns:

IPhone.

| Danielicious a răspuns:

Pai eu ti-aş recomanda LAFLEUR daca il vrei si cu touchscreen eu am asa ceva si e FOARTE bun plus ca acum este vreo 4 milioane si ceva e f convenabil sper ca te+am ajutat love struck kiss

| TiTaNN a răspuns:

Iti recomand un Sansung Star s5230, si eu il am si este super tare.
Webseit: www.ss5230.ro Incearca iti promit ca o sa iti placa.

| evelin_1888 a răspuns:

Iphone.eu am si imi place foarte multlove struck

| LadyBya a răspuns:

Apple iPhone 3GS
Samsung i7500 Galaxy
Toshiba TG01
Sony Ericsson Satio
Samsung i8910 Omnia HD
HTC Hero
Nokia N97
Motorola MILESTONE
HTC HD2
Nokia N900

| marijuana_1856 a răspuns:

Iphone 3g happy recomand cu incredere :*

| Mihai_2777 a răspuns:

I phone, cel mai fitos laughing

| george96 a răspuns:

Pai depinde cat esti dispus/a sa dai pe el.
Cel mai bun mi se pare Samsung Galaxy Spica S-undeva intre 2000-2500RON.
Are un procesor de 1 ghz, 512 mb RAM, 2 GB ROM.
Camera de 5mpx, cu inregistrare video hd 720p.
Sau un iphone 4.
Samsung Galaxy Spica S o sa imi cumpare eu.Deabia astept.

| mEnjoy a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung mi se pare cele mai bune big grin

| X0xo a răspuns:

Buna happy

Nu iti recomand cele cu touchscreen happy
Sunt foarte sensibile...
Proprie experienta... happy

| ~Annyee~:X a răspuns:

Nokia 5530 sau 5800

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia x6 sau LG cu 990 sau 5800, xperia x10 x3

| negrutzaa a răspuns:

Nokia c6, acum l am cumparat. ii super