| lololololol a întrebat:

Asa... am o problema dar nu stiu daca o sa ma intelegeti: votez ceva pe un site, pot vota o data in fiecare ora, exista vreun program care sa arate ca nu am votat sau cu care sa pot sa votez mai des?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

De pe acelasi calculator sau din acelasi sistem (server comun) nu

| PisuCluj a răspuns:

Sa iti explic
deci calculatorul tau are un cod si administratorii de la acel sit le apare ca acell cod a mai aparut.De obicei ar trebui ei sa bage sa nu votezi decat o data si atat.

poate team ajuat cu ceva de ci nu sunt programe de genul.

| qwerty a răspuns:

Daca vrei sa votezi de pe un cont, nu se poate. Daca nu, solutia este schimbarea IP-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data pe zi. Nu se poate vota mai des ca e setat dp acel site.