| lidia4you a întrebat:

French kiss? ce parere aveti? va place sau va displace? mie nu prea imi place

13 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

DEpinde cu cine.Eu am incercat extreme...cu un baiat cu 10ani mai mare si cu multa experienta in fata a fost magnific, n-am cuvinte.Mai apoi am incercat cu un baiat cu 2 ani mai mic si a fost o prostie(el are 13ani) ca el nu stia sa sarute.IN principiu, da imi place.

| Ririru a răspuns:

Da, imi place. Cu iubitul meu doar laughing.

| Malvina24 a răspuns:

Sunt de acord cu georgy si mie imi place.Bineinteles nu mereu. Uneori chiar simt nevoia sa fiu sarutata pe frunte sau pe obraz de catre iubitul meu. El se mira cand il pup pe obraz ba chiar m-a intrebat intr-o zi de ce o fac, gandindu-se ca as fi suparata.Fiecare sarut e bine dat la un moment dat!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu...nu-mi place

| Zady a răspuns:

Nu iti place pentru ca nu ai gasit persoana potrivita cu care sa il practici. dar crede-ma ca daca ai putina imaginatie poti face dintr-un french o parte de preludiu grozava.si nu neaparat preludiu

| Miauti a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc french kiss = schimb de salive. Si cel mai tare e sa nimeresti pe una care sa zica "am facut acum 5 min sex oral cu cineva". Uite o idee buna pentru fetele care vor sa se desparta de baieti, sa le zica ce am zis mai sus!

| devilll a răspuns:

Emisiunea da
sarutul nu

| Bianca_2742 a răspuns:

Mie una imi place franch kiss-ul
dar logik doar nu il faci cu oricine decat cu cineva mai special pentru tine

| georgy7165 a răspuns:

Mie personal imi place french kiss. Mi se pare o metoda diferita si incitanta de a saruta.

| CHINEZU097 a răspuns:

Scz da tu esti proasta

| aisha01eu a răspuns:

Logic ca primele nu-ti plac happy. Dupa aceea te obisnuiesti laughing. Important este sa ai atractie fata de acea persoana. Mie una imi place.

| TDGMeebu a răspuns:

Depinde cu cine rolling on the floor
Da`...imi place. Dar unii baieti se cam forteaza rolling on the floor
Mi se par foarte cute si saruturile clasice, nu pupatwinking
Partea nasoala e cu baietii cu gura cam mare rolling on the floor Te cam mozolesti blushing Am patit`o cu majoritatea baietilor cu care am fost laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult persoana cu care o faci. Primul french kiss nu mi-a placut. Pe parcurs, schimband putin metoda, a fost mai bine. In prezent vreau sa zic ca e ok, mai ales ca iubitul meu saruta foarte bine. Daca nu iti place, il poti combina cu altceva. De exemplu, un french kiss nu foarte lung se poate termina intr. un muscat usor de buza sau ceva de genuwinking