| bahoi a întrebat:

Aseara am vazut o reclama pe antena 1 cu horia brenciu in care canta o melodie, nu stiu sigur la ce e reclama(la upc sau la romtelecom parca )dar melodia imi place la nebunie...am cautat dar nu am gasit nimic... daca o puteti gasi postati un link pls
mersi, funda

9 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Ultimul dans?

| CristinelAndrei a răspuns:

Fratee si mie imi place melodia da nu stiu cum se num sad

| Stephanie_2959 a răspuns:

Horia breciu-noapte de craciunbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ulttimul dans. dar si eu o caut si nu o gasesc. e super melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluthappyam descoperit cum se numeste melodia care o cautati
este prologue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/marius978/082a2920c21673.aceasta e melodia;)
Horia Brenciu-Noapte de Craciun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horia branciu noaptea de craciun, dar pentru reclama au facut o versiune speciala pe care nu o gasesc sad

| ixStronger a răspuns:

Fac ce-mi spune inima!