| iuliana21 a întrebat:

Asi vrea sa imi schimb poza de la avatar(aICI P TPU) DAR NU STIU CUM... OFsad MS MULT

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

In partea stanga a ecranului iti scrie ceva de genul "Logat ca iuliana21" - Editare profil - Selecteaza imagine profil - dai click pe poza din PC - Salveaza profilul.

Asta incerc sa fac si eu de cateva saptamani si nu reusesc. Urmez pasii si nimic (ramane aceeasi poza).happy

13 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nuuu...schimba pozaaa! Era super cealalta! Si asta e... dar...sad

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

E buna si asta...big grin
In sfarsit! Multuuummmiiimmm!big grinbig grinbig grin:*

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Aia cu tortul era ceva de genul:
http://www.220.ro/......ajiutreste
Intraaa acolooo!:))

| Kyky a răspuns:

Editare profil (in stanga) --> Selecteaza imagine profil (Browse) --> cauti poza --> Open --> Salveaza Profilul.
Succes! happy

| knnight a răspuns:

Era mai faina cealalta:d

| iuliana21 explică:

Mno nu e bine asta?

| iuliana21 explică:

Da e super tare recla o stiu...

| mitica_6163 a răspuns:

Nu nunu nu nunuuuu... ce poza vrei sa pui?

| mitica_6163 a răspuns:

Nu-mi place poza, pune-o inapoi pe cealalta

| mitica_6163 a răspuns:

Sunt sigur ca ai ceva mai bun de atat.

| mitica_6163 a răspuns:

Ei, asa mai stam de vorba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai optiunea Editare profil iar jos "Selecteaza imagine profil". Apasa Choose si alege din comp imaginea care vreitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu cum se face