| Holyman a întrebat:

Asta este mai mult un anunt asa ca va rog daca nu va convine nu comentati! Deci am castigat recent un cont de metin2ro printr-un giveaway pe youtube!

https://www.youtube.com/watch?v=KFYttduiF14 Acesta este conul! Problema este ca nu am nevoie de level mare pe un cont am nevoie de un fms +9 si multi bani! Asa ca daca doriti pot da acest cont + ogramada de iteme upgrade pe celelalte caractere pe bani(yang)iteme fms,accesiorii pe orice server doriti dar de preferabil pe Trianguli, Gemini, sau Virgo! Astept propuneri la id holyman. original@yahoo.com mess!

3 răspunsuri:
| AdiTorrent7 a răspuns:

Scuze pentru coment, dar, poate e mai bine sa lasi jocurile astea deoparte si sa-ti petreci timpul intr-un mod mai util pentru tine. Despre Metin nici nu am auzit lucruri prea bune... sad

| Holyman explică (pentru AdiTorrent7):

Am castigat contul, nu am stat ca orfanul inchis in casa sa il fac 71! Eu zic ca e bine! Si vreau sa il dau pe iteme pentru un prieten, eu nu suport metinul!

| AdiTorrent7 a răspuns:

Jocurile de echipa, jocurile cu mingea sunt preferate de majoritatea si sunt si pentru corp, nu doar pentru minte;