| SummerSmile97 a întrebat:

Aştept idei pentru Revelion.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite aici cateva idei :

- Du-te la un concert, la o terasa, un restaurant. Uite ce poti sa faci daca esti de Revelion cu prietenii :

-sa mergeti intr-un local si sa vedeti cat puteti sa stati fara sa comandati nimic

-sa alergati pe strada cu masti si sa vedeti cat dureaza pana va ia politia la intrebari

-sa cauti sa mananci chestii pe care in mod normal nu le-ai manca

-alege un prieten si organizati o bataie cu oua

-organizati un concurs de dat palme

-sunati la un numar oarecare si incepeti sa conversati

-jucati ceva cu bautura

-sa va prefaceti ca sunteti beti toti

Totusi, daca nu ai chef sa mergi nicaieri de Revelioni si preferi sa stai in casa, uite ce ai putea sa faci.

1 ) Cumaprati o sticla de sampanie ( daca nu ai voie exista dinaia de copii ), prajituri, biscuiti, imbracate frumos, si ia-ti bani in buzunar. Pune-te pe canapea si uitate la televizor, stai pe TPU si asteapta ora 12. Date jos din pat, iesi in fata blocului laughing si incepe sa strigi si sa te bucuri de venirea Noului An ( e amuzant laughing )

2 ) Fa o baie luuuuuuuuungaaaaa! Pune in ea o sticla intreaga de spumant de baie, monezi ( aduce bogatie ), nuci ( aduce fericire ) si baga-te in ea. Aminteste-ti de vremurile cand erai mica si joaca-te cu ratustele ( e placut )

Daca aceste idei nu te-au convins, iti dau acum bomba :

- Invitati prieteni la o petrecere,, Anti- Revelion ". Mergeti la un local ( sau la tine acasa ), dati o petrecere si distrati-va! Decorati casa in stilul vostru, jucati jocuri de petrecere, mergeti la o terasa si mancati si beti, unflati niste baloane si apoi lasati-le sa zboare prin aer, sau pur si simplu mergeti la un concert winking

Sper ca te-am ajutat! Funda?

Sunt Anonim da' mi-am facut cont sa nu crezi ca-s altcineva ( in caz ca-mi dai fundita ) da la asta unde am cont, ca?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce ai băut un pahar de șampanie mergi într-un club de noapte!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Ionutz_1837 a răspuns:

Poti sa mergeti la un restaurant cu familia sau prietenii si sa mancati o pizza sa beti ceva si daca la tine in oras se organizeaza artifici poti merge sa le urmaresti dupa care betiiiiiiii

| robert63088 a răspuns:

Sa il faci su iubitu/iubita

| Aditza_4253 a răspuns:

Pai de revelion... unde sa-l faci : pai la un restaurant, la munte, in afara. Sa-ti cumperi bombe sa bei sampanie la ora 12 : 00, sati suni iubita/iubitu daca ai. Si sa mananci mult laughing. Poze cu cei dragi filmari.
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite aici cateva idei :
- Du-te la un concert, la o terasa, un restaurant. Uite ce poti sa faci daca esti de Revelion cu prietenii :
-sa mergeti intr-un local si sa vedeti cat puteti sa stati fara sa comandati nimic
-sa alergati pe strada cu masti si sa vedeti cat dureaza pana va ia politia la intrebari
-sa cauti sa mananci chestii pe care in mod normal nu le-ai manca
-alege un prieten si organizati o bataie cu oua
-organizati un concurs de dat palme
-sunati la un numar oarecare si incepeti sa conversati
-jucati ceva cu bautura
-sa va prefaceti ca sunteti beti toti

Totusi, daca nu ai chef sa mergi nicaieri de Revelioni si preferi sa stai in casa, uite ce ai putea sa faci.
1 ) Cumaprati o sticla de sampanie ( daca nu ai voie exista dinaia de copii ), prajituri, biscuiti, imbracate frumos, si ia-ti bani in buzunar. Pune-te pe canapea si uitate la televizor, stai pe TPU si asteapta ora 12. Date jos din pat, iesi in fata blocului laughing si incepe sa strigi si sa te bucuri de venirea Noului An ( e amuzant laughing )
2 ) Fa o baie luuuuuuuuungaaaaa! Pune in ea o sticla intreaga de spumant de baie, monezi ( aduce bogatie ), nuci ( aduce fericire ) si baga-te in ea. Aminteste-ti de vremurile cand erai mica si joaca-te cu ratustele ( e placut )

Daca aceste idei nu te-au convins, iti dau acum bomba :
- Invitati prieteni la o petrecere,, Anti- Revelion ". Mergeti la un local ( sau la tine acasa ), dati o petrecere si distrati-va! Decorati casa in stilul vostru, jucati jocuri de petrecere, mergeti la o terasa si mancati si beti, unflati niste baloane si apoi lasati-le sa zboare prin aer, sau pur si simplu mergeti la un concertwinking

Sper ca te-am ajutat! Funda?