| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Asteptati sa terminam scoala? voi mergeti in excursie? daca da, unde? in vacanta unde iti vei petrece timpul liber?:d

4 răspunsuri:
| Ancutss30 a răspuns:

Noormalllllove struck De abia astept să terminăm.După ce terminăm scoala,merg la o prietena cu alte prietene să ne udam sj sa dormin la eahappy. Dupa,plec cu parintii in Austria,iar dupa ce revin in tara o sa cooolind tara,gen Iasi,Bucuresti,Buzau, poate sj la marethinking Spre sfarsitul lunii august voi merge cu scoala intr.o tabara la suuulinalove struck. Fuuunda, please!

| Flricic a răspuns:

Doamne,cred ca nu exista copil sa nu astepte vacantalaughingDa merg in excursie. Daca te referi cu clasa acum de sfarsit de an noi vom merge la Ploiesti la Muzeul Ceasului si la ce mai e pe acolo si la Vulcanii Noroiosi.Cu familia probabli ca voi merge la mare...ai timp sa te gandesti e vacanta destul de mare(totusi e urat ca ne.a luat o saptamanacrying )

| Evolution a răspuns:

Logic că aşteptăm libertatea...
Da eu merg în excursie undeva prin cheile bicazului
La mare, ţară, acasă, cu prietenii etc... în vacanţa mare credemă că am ce face laughing

| Freshh a răspuns:

Numar zilele.si nu,nu mergem in excursie pentru ca diriginta ii o ' cărpănoasă ' si nu vrea pentru ca cica suntem o clasa rea.chatterbox.Iar in vacanta timpul mi-l voi petrece p-afara, in casa, la fotbal...etc.