| anonim_4396 a întrebat:

Astia de la telefoaneieftine.com sunt seriosi?big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Copyright © 2011. marca inregistrata. Toate drepturile rezervate.
. Preturile produselor sunt modificate zilnic in functie de importator, astfel daca apar neconcordante intre pretul real si
. pretul afisat pe site, TelefoaneIeftine.com va ofera posibilitatea de a renunta la comanda. Da pentru ca au drepturi de autor si sunt legali, data viitoare cand intri pe un site te uiti jos de tot sa puna drepturile de autor si marca inregistrata

Răspuns utilizator avertizat
| allxcs1 a răspuns:

De exemplu sa luom telefonul Nokia 2700 classic de la dealeri il cumperi cu cel mai ieftin 290 lei, ei il dau cu 277 daca ar fi adevarat gandeste-te putin ei trebuie sa cumpere telefonul pe la 240 lei ca sa il dea cu 277 si nu se gaseste acel telefon la pretul cela decat daca are vreo defectiune, si daca nu iti dau garantie o sa fie si mai nasol ca merge 2 ore si dupa se strica acum depinde, crezi ce vrei. imi dai vot happy sau funda happy

| amelia_1386 a răspuns:

Pare ca da