| Alion a întrebat:

FUNDA! salutare tpu.ro! vreau sa imi cumpar un smartphone, ceva mai extravagant si am gasit ceea ce cautam, la un pret decent, doar pe un site si anume : telefoaneieftine.com. voiam sa va intreb daca vreunul dintre voi a mai cumparat de pe site-ul asta si daca sunt seriosi. raspundeti DOAR daca ati cumparat de la ei! cel mai bun raspuns funda...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am vrut sa cumpar si eu de pe site uri din astea obscure si m am oprit in ultimul moment. am preferat sa dau un ban in plus dar sa fiu sigur. o simpla cautare pe google despre site sunt sigur ca vei gasi pareri si pareri. unii poate au avut noroc altii nu asa ca decizia e doar a ta

| Alion explică (pentru suntserios):

Tocmai ca am cautat pe net si nu am gasit nici o parere, insa un prieten foarte bun mi-a recomandat site-ul... chiar nu stiu ce sa zic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite aici pareri

http://forum.softpedia.com/......eftinecom/

cum zic si baietii de acolo probabil telefonul va fi ok, dar sa nu te astepti la minuni cand ai sa ai nevoie de garantie

| taviyamato a răspuns:

Salut, daca vrei telefon ieftin iti poti alege de pe eMAG, un Allview a4all, in rest modelele Samsung sunt destul de scumpe. Sfatul meu e sa iti pui deoarte 4 sau 5 milioane, ai grije ca multe siteuri sunt tepe, chiar daca nu iei teapa astepti saptamani de zile si nu te alegi cu nimic de pe urma la chilipiruri. totusi cu 300 de lei iti poti cumpara ceva bun de pe eMAG.

| Alion explică (pentru taviyamato):

Sincer acum : tu macar ai citit intrebarea mea? am scris ca vreau ceva extravagant ( nu un telefon de 400-500 lei, unul de 2000 ) mai exact un Samsung s4 octa core ( care NU se comercializeaza in Romania). am mai scris sa nu raspunzi daca nu ai cumparat de pe site-ul respectiv si tu ai raspuns...