| eko a întrebat:

Ati facut experimentul cu cola si mentos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, poti sa dai detalii? chiar ma interesaza, nu de alta dar am o sticla de cola de mult in frigider. experiment scrie pe ea laughing.

11 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu am incercat...am mers in baie sa nu fac ceva ravagii in casa...insa am ramas dezamagita...nu a mers straight face

| Annitu a răspuns:

Nu. dar am vazut filmuletul... e suuper!:X

| Pho3nix a răspuns:

Daaa... e prea tare experimentul :X!
Incercati si voi big grin

| maryana5 a răspuns:

S-a dizolvat? laughing

| RetroX a răspuns:

Da, saraca pisica! :-

| Klara a răspuns:

rolling on the floor da, a explodat ca sampania!

| andreig a răspuns:

Da ce a mai fost pe scara thinking se uita vecina cea batrana uimita cica in 70 de ani nu a mai vazut asa ceva laughing)) insa nici nu e sigur ca stie ce e ala Cola laughing)

| julliano a răspuns:

Mai bine bagi carbid intr-o sticla de plastic cu apa si pui dopu repede si sare in sus 10 etaje devil fara sa dai cu ea de pamant laughing
Nu incercati asta acasa :p

| raluca_2686 a răspuns:

Nu... dar nici nu as vrea sa-l fac.

| eko explică:

Dati un search pe you tube si vedeti adica va dau eu uite asta este cu racheta http://www.youtube.com/watch?v=22cfLVtUWn8&feature=fvst dar poti sa faci si fara http://www.youtube.com/watch?v=LjbJELjLgZg&feature=related

| Andreeas2011 a răspuns:

Eu l-am incercat, incercand sa fac un mini tun din carton si am pus in cola 6 mentos.Rezultat:eu am fost stropit putin iar sticla n-am mai gasit-o.