| armageddon22 a întrebat:

Am si eu o intrebare,daca bei coca cola apoi inghiti mentos, are reactia in stomac? si ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Bøøgey a răspuns:

Ba, tu ai acid clorhidric in stomac. Chiar crezi ca niste mentosane si niste cola supravietuiesc prea mult pe acolo?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Daca reusesti sa te abtii si nu eructezi, poate incepi sa levitezi...

| ThePathWalker a răspuns (pentru Kaℓi):

Sarcasmul tau cinic e placut.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu îţi recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de o ragaiala nesimtita, nu se intampla nimic spectaculos.N-o sa ajungi cu spume la gura si nici n-o sa-ti crape stomacul.Aici e dicutabil, tinand cont de cat ingerezi, dar cel mai probabil o sa vomiti.

| BTWIN a răspuns:

Nu au nicio reactie decat cu sucul gastric care le descompun

| FrateleAndrei a răspuns:

Eu nu am patit nimic