| guralivul a întrebat:

Ati facut vreodata dragoste in mare?

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, nu e foarte fain fiindca apa de mare spala orice lubrefiere.

| psiholoaga a răspuns:

Inca nu, dar e o idee...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da.

cami
| cami a răspuns:

Ce raspunsuri interesante happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Da

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Dar tu? eu cred ca nu este nici sanatos si nici placut...

| Wtf9000 a răspuns:

Nu, eu am facut in mica.winking

| JustMeFlory a răspuns:

Nu...tot mai bine e in pat, pe nisip, pe unde apuci naiba, dar numai in apa nubig grin...

| Ben. a răspuns:

Da

| sergiu25bc a răspuns:

In mare inca nu, dar in luna decembrie in apa termala la 2 noaptea m-a facut.Era undeva in italia, si ziceai ca esti in iad, se vedeau doar capuri de om si atit.Era luna plina 1 cer plin de stele, in spate era apa calda, si era pe data de 17 dec 2006, 2 noaptea. A am uitat sa spun apa mirosea a oua fierte cand le decozesti, dar facea bine la oase.Aia da amintire placutahappy

| sergiu25bc a răspuns:

Apa era foarte calda.Am incercat si vara sa facem baie dar ne ardea soarele de ne parleam, si apoi cadea pielea de pe noi precum naparleste sarpele.Erau unii care aveau ceva cosuri pe spate, si apa aia facea astfel ca dispareau toate.Multi aveau probleme cu oasele si apa aia face bine la oase.Singurul dezavantaj, cand ajungeai acasa faceai dus, puteai si acolo dar era f rece apa de la dus. Locul se cheama petriolu, care stie in italia despre ce vb

| hashe86 a răspuns:

Nu, e rece, si la rece "cineva"e cam zgribulithee hee

| canarita a răspuns:

Nu...ca erau tot timpul altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate iti creste parul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printre alge si meduze? Sau in lipsa lor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Marea Moarta, nebuniile tineretii...nu recomandhee hee

| krys a răspuns:

Da cu sotul meu, el sa simtit minunat mie nu mi s-a parut extraordinar