| sonia7026 a întrebat:

Ati fost la concert la INNA? v-a placut? mie una mi s-a parut cel mai tare concert la care am fost pana acum big grin

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

Ai de capu meu, a fost super si eu am fost m-am distrat de minune! am fost acolo aproape de scena.Cel mai tare concert!

3 răspunsuri:
| Acasete a răspuns:

De cand "INNA" canta muzica? Aia doar face playback pe fundal de auto-tune cu instrumentale facute in 10 minute. Versurile ei nu inspira nimic. Aia nu e muzica. Aia este un mod de a-ti omori neuronii si inteligenta (pe langa a asculta Kiss FM).

| calubalan a răspuns:

Draga sandrita90 ar fi grozav sa incerci sa mergi la concerte si cu alt gen muzical, o opiesa de teatru si pe urma revino aici si raspunde-ti singura la intrebare!

| Byanka26 a răspuns:

Am auzit de concert dar nu am putut merge si chiar as fi vrut...O iubesc pe Inna:*:*:*