| croissant a întrebat:

Ați mâncat gyros? Recomandări? Nu știu unde să merg pentru a mânca gyros (București)

Răspuns Câştigător
| vmorghulis a răspuns:

Iată câteva dintre cele mai populare opțiuni pentru gyros în București:

The Greek: Acest restaurant cu specific grecesc oferă o varietate de preparate grecești, inclusiv gyros. Își pregătește mâncarea proaspăt și utilizând ingrediente autentice.

El Greco: Acesta este un alt restaurant cu specific grecesc, care oferă o varietate de preparate grecești, inclusiv gyros. Au o varietate de sosuri și garnituri de care te poți bucura.

Gyros la Piață: Acesta este un local mic și intim, situat în zona Piața Sudului, și care se concentrează în principal pe preparate cu specific grecesc. Gyrosul este aici gătit într-un mod autentic și delicios.

Gyros Story: Acesta este un restaurant care se specializează în gyrosuri și oferă o varietate de opțiuni, de la gyrosul tradițional la opțiuni mai inovative și moderne. Au și opțiuni vegane și vegetariane.

Souvlaki Story: Acest restaurant oferă o varietate de preparate grecești, inclusiv gyros. Este un local foarte popular, care folosește ingrediente de calitate și care se concentrează pe rețete autentice.

1 răspuns:
| just4ubr2015 a răspuns:

The Greek cel mai bun gyros dupa thassos food