| d33a a întrebat:

Ati vazut filmul New Moon? A aparut pe net? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Da l'am vazut.Este superb.Pana acum m-am uitat de 3 ori la el si inca nu m-am saturat love struck

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

L-am vazut. Mie mi-a placut.

| Bishop a răspuns:

Da, mi-a placut, dar totul se intampla prea repede. E mai buna carteawinking

| hândel a răspuns:

Mi-a amintit de preferatul meu, UNDERWORLD, si nu intr-un mod placut. Daca te inspiri din ceva, fa-o bine, adu si ceva nou pe langa, nu asa ieftin precum au facut-o cu Twilight 2, ca sa nu spun de prestatia actritei, care pare sub efectul sedativelor pe toata perioada filmului, si scenariul ala o face sa para retardata. 0 originalitate, 5 prestatie, 2 scenariu, 4 coloana sonora, 6 efecte speciale. Imi pare mai reusit 1. Sper sa nu mai copie pe nimeni la partea a 3-a. Ia sa vad, cati fani sunteti? devil

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Dap, dap, nice

| Ana_6509 a răspuns:

Din pacate nu s-a ridicat la nivelul asteptarilor mele.

| Rosalie_9695 a răspuns:

Da l-am vazut :x A aparut si pe net si poti sa-l downloadezi de pe www.radiofly.ws E frumos rau, il ador :x

| Rosalie_9695 a răspuns:

@bishop intotdeauna cartile au fost mult mai bune fiind mult mai explicite big grin Si mie mi-au placut mai mult cartilebatting eyelashes

| Alina_5575 a răspuns:

Da l`am vazut si e chiar frumos merita vazut., este aparut si pe net.

| Liada a răspuns:

Nu l-am vazut.am inteles ca-i super...pe net este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L.am vazut... a fost ceva ceva. dar nu cum ma asteptam
cartile sunt d 1000 d ori mai bune si le recomand pe toateeeday dreaming

| Miha_1191 a răspuns:

Da l-am vazut e foarte frumos :X