| Angel of darkness a întrebat:

Cum vi se pare filmul New Moon?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pur si simplu "superb"love struck

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Mi-a placut mai mult primulbig grindar e okbig grin

| AndreeA_4571 a răspuns:

Sincer a fost putin cam plictisitor...prima parte ''amurgul'' mi-a placut mai mult, de fapt mi-a placut foarte mult.
love struck

| uNu_2249 a răspuns:

Parca in iunie 2010 apare urmatoarul film,, Twilight'' si vedem continuare happy
oricum e excelent filmul big grin

| Anonim_5535 a răspuns:

Deci foarte naspa nu mi-a placut nimic din el! a fost cel imi urat film...Hai ca glumesc BoBowinking
(Nu va speriati am inteleg bine cu ea)
Pai Filmul New Moon, New Mooooon... mi-a placut foarte mult... are multe calitati filmul nu stau acum sa il spun pe tot laughing

| pysyuctzza a răspuns:

Super
dar finalu e najpa...
"Te casatoresti cu mine?"

the end

big grin happy

| Rosalie_9695 a răspuns:

E super tare love struck imi place mult love struck

| aurashu a răspuns:

Mi-a placut mult...insa am citit cartea a 4 si sa stiti al patrulea film va fi cel mai interesant!