| idanna a întrebat:

Ati vazut filmul Slumdog Millionaire? ce parere aveti... a meritat atatea premii Oscar?

Răspuns Câştigător
| ammodytes a răspuns:

Eu zic ca a meritat. E originala ideea filmului si te tine cu sufletul la gura sa vezi ce urmeaza. Frumos film.

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Da, este superb filmul, l-am vazut in februarie in cinema inainte cu ceva timp vazusem benjamin si credeam ca el va castiga oscarul dar, m-am convins ca totusi este prea sf. slumdog este o poveste reala, si arata crudul adevar, de zi cu zi din India. mie mi-a placut foarte mult.

| Elly4all a răspuns:

Eu nu am vazut tot filmul dar. da este reusit.nu stiu daca merita chiar atea premii, dar mie una mi-a placut.

| viki a răspuns:

Nu inteleg de ce atatea premii, fiindca nu mi se pare cine stie ce film.straight face

| MissD a răspuns:

Il am de mult timp si mereu zic sa'l vad dar niciodata nu am suficient chef de el. La unii am auzit k nu are merita atatea oscaruri. Tu ce zici?

| marry a răspuns:

Mie mi-a placut... e dragut happy

| Elena97M a răspuns:

Da... ce pot sa zic; nu l-am vizionat tot dar ceea ce am vazut a fost de ajuns.

| maryan_5776 a răspuns:

Da, a fost ceva nou, si cand apare un subiect nou de film mereu prinde la spectatori.

| romina_7963 a răspuns:

A fost destul de interesant, si ceva mai special...eu zic ca a meritat premiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte slab, nu vad de ce a luat premiile alea, dar m arog, gusturile nu se discuta.