| ragini_2807 a întrebat:

Ati vrea sa fiti ca unul din personajele di filmul culoarea fericirii, ce personaj ati alege?

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Unul negativ(muhahaaa).

| bebzzz a răspuns:

Buna ragini :*

si mie imi place culoarea fericiri si sincera sa fiu as alege`o pe Sadhna :X:X e fff frumoasa :X

sper ca te-am ajutat tonguetongue

papap :*wave wave:*

| Yukiee a răspuns:

As alege-o pe Ragini doar pentru Ranvir.Dar Sadhna e de o frumusete si inocenta incredibile.E greu de crezut ca exista astfel de oameni.Pacat ca e doar un film.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Eu as alege-o pe malti, sadhna, saksi si cam atat. big grin big grin

| Lilia_1576 a răspuns:

as vrea sau fiu kaushalya!big grin glm mie imi place si Ragini si Sadna. sincera sa fiu Sadna e mai frumoasa dar ragini e mai draguta si ii sta bine asa cu parul cum il are acum:X asta m-a facut sa o indragesc mult pe ragini :d