| Aicilef a întrebat:

Atzi vazut filmul "in cautarea fericirii"? Cu Will Smith, cum vi s-a parut daca l'ati vazut?

Răspuns Câştigător
| omtraisiomvedea a răspuns:

Da l-am vazut. E printre preferatele mele. E o lectie de viata extraordinara. Dar e si foarte trist totusi merita vazut.:X

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Da l-am vazut, imi place enorm mai ales lu' bunica mea! Uite melodia asta imi place:
http://www.trilulilu.ro/grup/muzica-si-filme-indiene/discutii/141227

| xibalba a răspuns:

E unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut si de atunci, il tot recomand. Imi place ca se vorbeste despre ambitie in film si pe mine ma motiveaza. Si imi place cum se prezinta ideea ca orice om poate incepe altceva la un moment dat(un nou job de ex) si poate fi chiar foarte bun in ceea ce face. De asemenea, filmul arata ca pentru multe lucruri trebuie sa facem sacrificii. Si cred ca personajul lui Will Smith din film a facut foarte multe sacrificii...

| cevazacelamineintorace a răspuns:

L-am vazut si ma inspaimanta faptul ca chiar exista asa familii care stau pe strazi, nu au ce manca si unii dintre ei chiar morsad.

| Jonathan a răspuns:

A fost un film bun, merita vazut.Nu ma asteptam ca fiul lui Will Smith sa joace asa de bine, mi-a placut.

| zzzuperman a răspuns:

Un film foarte bun, o drama luata din viata reala, iar un citat din film: "You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period." mi-se pare incredibil de adevarat si inspirational. Un film ce merita vazut.

| Nuuu a răspuns:

Emotionant si Lectie de viata!

| Adella92 a răspuns:

In plus "in cautarea fericirii" este /a fost un serial india.si da a fost minunat...actiune,dragoste,drama,suspans tot ce vrei un serial de nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu...imi suna cunoscut numele dar nu stiu de unde sa iau filmu;!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumos.Il recomand cu placere

| Flore a răspuns:

Da. l-m vazut. este foarte tare filmul!