| Andy04 a întrebat:

Auziti care are un sv din asta de metin2 mai misto cu syrius si king da sa te cresti repede da sa faci bani mai greut cam intr-o jumate de ora sa strangi cam 500kk asa.
Va rogggg!

3 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Http://193. 84. 64. 189/index.html
4YoursMetin2 - faci bani super repede, cresti repede, ai epice, legendare si mai tot ce vrei tu

| ToNy_4515 a răspuns:

Metin2 Dinamik, Metin2 Fun, Metin2 Finallongju2
Astea sunt!
Fundita? Pls

| 1C3M1ND a răspuns:

Metin2 supreme nu sunt sigur dar e pe locul 1 la mt2 privat. Daca nu canylongju nu sta asa treaba cu banii dar king exista si sirius la fel funa?