| Nike20 a întrebat:

Auziti imi puteti spune si mie niste nume de emisiuni cum ar fi : Fata lui tata, Iubiri secrete.era o emisiune dar nu mai stiu pe ce program.si cum ii zicea.si vreau sa aflu cum ii zice.era ceva cu o fata de care profita un baiat i`a zis ca s-a indragostit de ea.si a luat`o si a trimis`o la produs.adica vrea sa o trimita... dar a venit tatal ei.si gata! dau >fundita:

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| jumbO a răspuns:

Pe banii parintilor se numeste! happy
Pe Kannal D.
Si mai sunt : Nora pentru mama, Dragoste si Pedeapsa, Ezel, Cireasa de pe tort, Miss fata de la tara, castigi in 60 de secunde, Te pui cu blondele, Iuibiri Secrete, Fata lui tata, Tradati din dragoste!
Pa, pa.

| Bibuşca a răspuns:

Este cumva Iubire Interzisa?

| deiutaza45 a răspuns:

Emisiunea era pe otv si se numea musafiri nepoftiti dar emisiunea nu mai este din pacate

Răspuns utilizator avertizat
| alina0 a răspuns:

Cred ca iubire interzisa nu sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te prezint parintilor?

| Nike20 explică:

@deiutaza45 mersi asta e episodul...am ramas.socat ce a patit saraca fata...