| Narsha a întrebat:

Auziti la myyearbook au refacut pagina de inceput(adica in fine profilul tau, au refacut cum arata) si nu mai gasesc exchange(cu care schimbam creditu de myyearboo in credit de imvu)
Va rog ajutati-ma, unde e exchange? numai asa puteam face credit ca nu imi merge cu invitatiile.
Fundoooi

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Sus in meniu, langa "Messages" se afla L$. (punctele pe care le-ai acumulat pana acum) Tot ce trebuie sa faci este sa dai click acolo, iar mai apoi dai click pe imaginea cu IMVU-ul. Sunt sigur ca mai departe te vei descurca.
O zi buna! happy