| girlfriend a întrebat:

Auziti! va rog foarte frumos si urgent sa imi respundeti la aceasta intrebare! URGENT! am un nokia nou 6303 clasic luat de nici o luna si ca prin magie mi-a disparut calculatorul. l-am cautat prin toate colturile si nu l-am gasit. am incercat sa il downoaldez de pe net si nu mi-l accepta telefonul. imi puteti spune si mie ce pot sa fac ca sunt disperat? plez! eu am mare nevoie de calculator la servici! am foarte mult de calculat si fara el nu ma descurc! asa ca va rog URGENT ajotati-ma!crying

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Buna,
De ce nu mergi cu el la reparat, doar este in garantie.
Cu siguranta nu a disparut, pur si simplu poate fi intr-un loc unde tu nu ai acces.
Mult succes,