| moniii_1083 a întrebat:

Hei!
In dimineata asta am scapat telefonul pe scari!
Astazi a functionat bine, pana in seara asta cand dintr-o data se inchidea...ma rog, parca se stergea ecranul...si il deschideam inapoi, dar facea la fel!
E un nokia 6303 clasic!
Imi puteti spune va rog ce s-a intamplat si cum as putea sa il repar?big grin

Răspuns Câştigător
| dudy_8334 a răspuns:

Tot ce stiu si pot sa-ti spun e ca mama mi-a scapat telf pe scari acum 3 luni si acum zace (telefonul`) pe undeva prin casa. Si ca sa vezi, avea aceleasi simptome ca telu` tau. Du-l la reparat pana nu i se agraveaza starea si il pierzi.

1 răspuns:
| Chérrrie a răspuns:

Dul la reparatie.s-a stricat! fundita?