| Stefii needs somebody to looooove. xD a întrebat:

Am un telefon Nokia 6303, dar nu am calculator la el.
Adica, ala unde fac adunari, scaderi etc etc. straight face
Pur si simplu a disparut, pentru ca imi amintesc ca il aveam.Azi cand am vrut sa fac o impartire, nu l-am gasit. NICIUNDE!
Pot sa iau de pe net calculator pentru nokia 6303? Daca da, de unde?

4 răspunsuri:
| YOLO3e333 a răspuns:

Uite de aici : http://betalabs.nokia.com/apps/enhanced-calculator-for-s60 dai pe download this application si o pui pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow ce bunaciune de telefon ai :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu am patit exact acelasi lucru il aveam si pe urma cand l-am cautat nu l-am mai gasit nicaieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme cu softu da-ti un restart la tel