| Copiliţă a întrebat:

- Aveți idee de ce nu-mi apare chat-ul pe facebook, absolut deloc? straight face

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Da, îşi va revenii. Stai liniştit/ă.

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
În ultima vreme chat-ul de la facebook face fiţe la toţi. Nu ştiu care-i faza. e enervant straight face
Sperăm că se va remedia. big grin
Numai bine!happy

| Furculingură a răspuns:

Spuneau unii acum ceva timp că nu le merge. Atunci când se modificase. Mă miram că toţi se plâng şi eu nu am nimic, dar văd că a fost cu reacţie întârziată.
Am avut şi eu problema asta acum 2-3 zile. Bă nu îmi apărea chat-ul deloc, bă îmi apăreau doar 10 on, ba 100.

| Copiliţă explică (pentru Furculingură):

- Siii sa inteleg ca-si va revenii? Ca nu merge chart-ul e cea mai mare problema ca nici mesajele nu le prea primesc si nici notificarile.

| Furculingură a răspuns (pentru Copiliţă):

Da, îşi va revenii. Stai liniştit/ă.

| Marcela9Xd a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta! A trebuit sa stau mai mereu pe telefon pana cand nu a mai mers nici pe telefon asa ca am dezinstalat facebook-ul de pe telefon si l-am instalat din nou. Si acum merge! Funda?

| Macovei_Lucian_1996 a răspuns:

Iti apare, dar e numai o bara asemanatoare celei de conversatie.Dai click pe bara aia cu punctulet verde pe care scrie chat si iti apare la loc.Probabil ai dat din greaseala hide la sidebar.

| Copiliţă explică (pentru Macovei_Lucian_1996):

- Nu-mi apare absolut nimic, intr-un timp asa cum spui imi apareau niste reclame mici -_-.

| Macovei_Lucian_1996 a răspuns (pentru Copiliţă):

Incearca sa deschizi facebook-ul in alt browser