| Muffins a întrebat:

Aveti animale de companie? cum le cheama?

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am 4 pisicute:Gabi, Tzutzi, Nina si Dezi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am 2 pisici Pufy si Giby si un catel Toto.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am 2 pisici, Pufi si Giby si un catel Toto (stau la casa).

| cornel a răspuns:

Da catel
numele fetitahee hee

| Roby67 a răspuns:

Eu am un sarpe, il cheama Spike

| Marii a răspuns:

Da, am un caine si o pisica. Cainele se numeste Aky si pisica Miti. happy

| another_emo_girl a răspuns:

Da, un catelus pe care il cheama Fulk. e super scumplove strucklove strucklove struck

| Locre a răspuns:

Doi papagalibig grin femelatongueaquita si baiatu` Paco(alintat Paquito, Paquitu, Paquilaughing]. Tin la ei foarte mult:X

| mihai_6493 a răspuns:

Tiganu' laughing un motan negru tuci care bate toate pisicile de la bloc laughing

| 100%Diana a răspuns:

Am pisici:unul mic, Cabral, altul Cosarul ca are niste pete negre si e alb, una Miti, alta Mita, unul Crapu-fiind ca la vacanta mare sunt, erau 2 rromi:Crapu si Menumorutul-, si unul Motanel.

| Muffins explică:

Eu aveam o pisicuta pe care o chema Sisi si imi era dor de ea. vroiam cel putin sa-i aud pe altii vorbind despre animalutele lorhappy

| hellnight a răspuns:

Da am doua pisici bibelou si codita u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi rottwelleri...bella si max "copiii mei"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am mai multi catei dar sunt pe la bunici: Luca, Negruta, Ciuci, Riki, Diki, Bubi, Biluta