| Kitty a întrebat:

Aveti animale de companie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti (4 acvarii), catel, pisica, i-am promis fiului cel mare cameleon si celui mic perus. Si intotdeauna ma tin de cuvant.
Stiu, la mine acasa e arca lui Noe big grin

20 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Da, o bichonitza malteza de 4 luni, un motan persan de 12 ani, o testoasa de Florida de 4 ani, un iepure de 11 luni si imi doresc pesti. big grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, am pisici.

| Anca a răspuns:

Am avut 5 pisici si 2 testoase.
Acum am un catel shar pei de 2 luni happy

| ikram a răspuns:

Da, 2 perusi, un iepuras de angora "cap de leu", 2 hamsteri pitici si u papagal Micul Alexander.

| Good Cat a răspuns:

2 caini + 1 la lucru la tati.
9 pisici.
hee hee

| Razvan a răspuns:

Un catel si un motanbatting eyelashes

| fame a răspuns:

2 papagali, 2 zebre australiene, 6 pesti, 2 hamsteri, o catea Izabela, un pisic micut
Nebunie, si stau si numai cu mama laughing

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Am un papagal

| dadaina a răspuns:

Da! Un puiut de Akita Inu de 5 luni si 2 German Shepherd unul de 12 ani si unul de 1 an tongue

| DeMentaa a răspuns:

Da un motan pe nume peticel duminica asta a implinit 2 ani d)

| Aurelia_6050 a răspuns:

Nu, dar mi'as dori.

| mirelgmm a răspuns:

Mdahhee hee
pisica, catel, iepurasiwinking cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar am avut acum vreau sa imi iau o veverita canadiana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. 2 perusi dresati extrem de adorabili love struck si o catelusa mica si frumoasa happy.

| adina_4262 a răspuns:

Am doua pisici happy.

| andreypanter a răspuns:

Da. 2 zebre australiene (despina si firry), un perus pe nume koko si o catelusa pe nume fetita... dar am mai avut 2 porcusori de guineea(bau bau si tory) si 2 perusi(miti si cocuta) miti era superba bea cafea si manca ciorba uneori si bere manca de la mine din guralaughing

| teodorika10 a răspuns:

Da o pisica

| bruneta05 a răspuns:

Nu, dar imi doresc mult un catelus!

| lauraolivia a răspuns:

Da.Am o catea rottweiler si cei 6 pui ai ei... un pekinez de. 3 pisici. si 2 perusi