| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee dc numai joaca in sirenele dupa canalul disney Clarie Holt(Emma)sad? A inlocuit-o cu alta.

5 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Pentru ca numai vrea, sau are alte proiecte sau nu au mai vrut-o aia... oricum zvonul cum ca a murit este fals... poate va mai aparea in episoadele urmatoare

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

(Ema)...Claire holt, nu mai vrea sa joace in h2o pentru ca i sa oferit un rol in Messengers 2: The Scarecrow si l-a acceptat. Daca vrei poti sa cauti pe net sa vezi.Si de aceea a inlocuito cu (bella) Indiana evans.Si nu mai credeti zvonurile cum ca ar fi murit drogata sau a facut cancer, a facut accident de masina...Tote sunt falsuri! Primesc fundita?

| lolySsweet a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......38630.html uite aici, dovada ca emma joaca in The Messenger 2. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca ea s-a mutat din orasul in care statea rikki caci cleu a murit

| sellygomezfan a răspuns:

Mi se pare ca a murit claire holt
de aceea