| vintagegreen a întrebat:

Aveti idee de niste rime pentru secret? mersi

13 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună seara, Purple. Păăăi, şiret, discret, ultrasecret, apret, buret, cabaret, autoportret, indiscret, concret, decret, tineret şi... cam atât.

| viatadecacatt a răspuns:

Secret discret laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cotlet, banchet, sterilet, otet, pesmet laughing

| Skylerx a răspuns:

Secret: discret, complet, Siret, atlet, cotlet, concret, perfect, colet, portret, corset.

auran
| auran a răspuns:

Discret...

| Cryssbest a răspuns:

Complet, discret, concret, perfect!

| jolie a răspuns:

Concret, complet,. ma mai gandesc eubig grin

| believe a răspuns:

Discret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decret, concret, discret, incret, regret, tineret, siret etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest site gasesti rime pentru toate cuvintele: http://www.rimeaza.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cine iubesc parca nu ma vede il iubesc dar nu ma crede

| misulika a răspuns:

Pamflet, sterilet, clinchet, parchet, antet, suflet, stilet, portret, etc.

| anyo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bBA_Jv0teY4 sal all av rog dati cu parerea eu cant