| David1998 a întrebat:

Poimaine este banchetul ( sunt pe clasa a 8 ) si o sa particip la "miss" aveti o idee cam cum sa ma prezint? ( ma cheama David, daca ajuta la ceva )nu stiu sa fac o prezentare in rime sau habar n-am...Ce pareri aveti?

1 răspuns:
| Hardsky1 a răspuns:

Iti spui numele, incepi sa zici ca-ti place sa iesi in oras cu baietii / sa desenezi/ sa joci fotbal / sporturile in general, zici despre tine cum esti tu hobbyurile tale, eu am participat la miss si mister si am castigat happy nu trebuie sa zici nu stiu ce dar incearca sa fi unic cu ceva
p/s: incearca sa nu fi timid sa tremuri tot