| Teodora20 a întrebat:

Aveti idei de nicknameuri ( porecle ) pentru id. uri de la numele Teodora. va rog big grin >fundabig grin

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Teo, tora, tory, tore

| cr1st1n1k a răspuns:

Tedi teutsu tede tedo dora tora teditza tedutza teo teutsu tedishor funditabatting eyelashes

| Vero1996 a răspuns:

Teutssa happy

Teoo :X

Teutz t (cu t mare)

Tee Tee

Teutssa 4 U

Fundita?

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Tiiux

Teoo

Teaa

Tanny

Teeodorika

Tora

Tutza

tiiiux_luve_you

Terraa_Teeo

Teodorixx-4ever

Feel_Teo

etc. fundabatting eyelashes

| Bianca_2521 a răspuns:

Teo_Super(si anul tau de nastere); Tetu; TeUtSu; TeTe_Teodora; T3o; 730d0r4; TeoMe etc
Funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thea, Teeeutaa, Tio, Tedy.

| TeutssaTeeuu a răspuns:

Numele meu e theodora si poti sa pui poreclele care mi le spun prieteni mie
Tete Tico Teco Tedy Tutza Teutzi Teuu:XHe he he am si alte porecle dar nu sunt pentru numele asta