| agirll a întrebat:

Aveti pagini pe facebook si va trebuie admina/admine scrieti aici! mercii fundahappy

6 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

De ce ti-as spune tie asta? Ca sa-mi furi pagini? Vad ca te intereseaza like-urile mai mult? Fa-ti singura!

| agirll explică (pentru HermioneLove):

Nu-i adevarat! eu nu fur pagini ca altii!

| HermioneLove a răspuns (pentru agirll):

Ok...

| agirll explică (pentru HermioneLove):

Vroiam doar o pag cu mai multe mike-uri pentru ca as fii vrut una cu mai multi ''membrii'' mai cunoscutawinking

| Tbx_Gia_1998 a răspuns:

:¬Pentru ca Suntem Fete:¬.e pagina mea si a verisoarei mele. daca vrei sa fi si tu admina. vorbim mai multe pe fb {Gia Skx}

| agirll explică (pentru Tbx_Gia_1998):

Da mersi pentru raspuns dar imi poti spune cate like-uri are pagina respectiva si sa imi dai link-ul paginii? mersibig grin