| izabela_1823 a întrebat:

Aveti sa-mi imprumutati bani in lady popular?

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Nu cred ca se pot imprumuta bani in Lady Popular. Dar daca joci pe facebook poti sa castigi bonusuri de la prieteni (adica daca un prieten gaseste bai, posteaza asta pe peretele sau, tu vezi dai click cat mai repede ca poate sa il ia si altcineva si daca ai noroc te faci cu 20 de dolari sa zicem)

Sau mai poti face bai jucand "Razuieste". Joaca in fiecare zii si poti sa strangi bani.

Daca ai neaparata nevoie de bani ca sa platesti chiria si nu ai un iubit ca sa iti dea bani, mai bine pareseste casa.Scapi de niste cheltuieli.

Sper ca te-am ajutat!

Raaalucaaa happy

| CruzzMetaxa a răspuns (pentru SummerSmile97):

Dar cum pot parasi casa?

Ca nu stiu!

2 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Bună.

Nimeni nu îţi v-a împrumuta fiindcă nu vor avea încredere în tine că le vei da banii înapoi.

@ Raaalucaaa : Banii se pot trimite doar prin provocări.

Şi da... cum spune ea, se câştigă banii destul de multi :
- pune-o la muncă 8 ore
- joacă toate jocurile la nivel greu
- provoacă pe bani
- fa-ţi iubit.