| Crazy_2020 a întrebat:

B. U. N. A! Vreau si eu sa imi dtai site-uri sau sa imi spuneti jocuri pe care le pot juca cu prietenii, sau care poti sa le joci in doi, sa nu fie dintre-alea de pe internet cu barbie, sa fie un joc precum "x si 0" sau "spanzuratoarea" ceva ce poti face cu prietenii sau doar tu singur! astept cat mai multe raspunsuri1 Fuuundaaaa~ rpde:*:*

3 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Sau Ford racing 2 sau 3 merge in doi va intreceti

| Crazy_2020 explică:

Eu vroiam jocuri sa le joci singur sau sa joci cu prietenii...