| Maximboy2011 a întrebat:

Ba smecherilor am o intrebare extrem de usoara care e wrestlarul vostru preferat? eu sincer sa fiu nu am prefeat imi place RKO, Cena, Rey, Edge, Jeff, Evan, R-Truth, bine nu imi plac toti dar mai sunt.

6 răspunsuri:
| miky014 a răspuns:

Undertaker love struck :d

| JeffHardyNumber1Fan a răspuns:

Jeff Hardy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edge,CM Punk,John Cena,Ray Mysterio,Sin Cara,Randy Orton,Triple H,Big Show,Kane,Christian,Alberto Del Rio,The Miz,Undertaker,Jeff Hardy,Slater, Justin Gabriel, Seamus si multi multi altii...:XFUNDA? PLS

| iLOVEquestions a răspuns:

Cena,Taker,Randy,Jeff,HHH,HBK,Edge...si mai multi
Dar topul e asa:
3.Randy
2.HHH
1.Cena:X

| randy34 a răspuns:

Topul primilo 5 ai mei este:
1.Randy Orton
2.Shawn Michaels
3.John Cena
4.Jeff Hardy
5.TripleH

| JohnCenaMyTimeIsNow a răspuns:

Sincer am mai multi wrestleri preferati dar cei mai preferati din topul meu sunt Cena si Orton