| Cristi_1137 a întrebat:

Bah fratilor am si eu nevoie de un cheat bun sau un hack, cod ce o fi pentru jocuri online cum este Angels online (asta il joc eu) si chiar am nevoie mare!
dau funda celui caruia ma va ajuta cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| BiiiABebellA a răspuns:

Eu zic cai bun cheat engine! daca nu sti cum se foloseste uitate pe www.youtube.com;) funda pls :D

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, daca vrei raspunsul pentru intrebarea ta si mai multe informatii despre cum folosesti Cheat Engine (+ download ultimele versiuni) si cum sa trisezi la diverse jocuri gasesti pe www.cheatengine.ro funda te rog frumos :*