| Angelworld a întrebat:

Baieti am si eu o intrebare care se va funda cu o funda am si eu un volan+pedale GENIUS TWIN WHEEL FF si numai merg de fapt merg doar pedalele si la volan am ceva suspicios Se aprinde ledul verde tot treaba rost dar cand fac calibrarea si dau stanga/dreapta nu imi recunoaste si inainte cand porneam calculatorul se invartea de cateva ori acum nu se mai invarte aa da si maii de mult cand ma jucam pe el se invartea mai greu si de ex daca dadeam de el stanga maxim si luam mana dupa el se vira la loc in pozitia drept acum mere si ramane asa... sunt toate mufele bagate bine tot treaba rost am drivere la zi vreau raspunsuri numai de la stiutori .am incercat sa il desfac dar ma uit ca mata in calendar si am incercat sa desfak acolo e o kestie care asigura virarea volanului un surub dar nu am loc acolo sa il desfac este aproape imposibill... astept cat mai repede parerile voastre si va multumesc anticipat scuzati pentru dublu post dar nu mi-ati inteles intrebarea ce pot face sa il repar?

1 răspuns:
| Camyko a răspuns:

Trebuie sa te duci la un garaj auto singur poate strici mai multe si ar fi bine sati zica un mecanic ce are masina tawinking Are si tata un garaj auto daca vrei vorbesti cu el pe id meu si rezolvi cu el bineinteles daca vrei...