| ღAnonimღ a întrebat:

BlackBerry sau I-Phone? De ce?

3 răspunsuri:
| razwan3l a răspuns:

Apple pentru ca am avut din amandoua modele dar BlackBerry dadea multe rateuri, se bloca, soft slab si era din magazin nou dar Apple e foaret bun ma refer la 4 ca din ala am e f rapid nu m-a dezamagit pana in momentu de fata

| Annaa a răspuns:

Blackberry ca i-phone e pentru pitzi de dorobanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-Phone, e mai ieftin si inteligent. Nu imi place tastatura de la BlackBerry.
Hei si eu am stat aproape de Dorobanti, sa le fie rusine astora care ma fac pitzi pe nedrept.
De cand sunt telefoanele special concepute pentru anumiti oameni?