| AndreiDoMino a întrebat:

Bratarile impletite ( de toate felurile) sunt pentru fete, pentru baieti, sau pentru ambii?

Răspuns Câştigător
| wolfy911 a răspuns:

Sunt unisex(si baieti si fete)

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! acele bratari sunt pentru ambii.

| AnonimGirl a răspuns:

Pentru ambii. Fundita? puppy dog eyes

| camy417 a răspuns:

Sunt pentru ambii dar mai mult vad baieti purtandule decat fetele

| NinelGuevara a răspuns:

Sunt unisex (si fete si baieti).Pot fi purtate de orice categorie de varsta de la 0 la 114 ani (asta zice google ca e varsta celei mai batrane persoane in momentul asta). Deci, fie ca esti copil, tanar, pensionar sau supercentenar poti purta o bratara impletita sau o colectie intreaga.

| Pământul a răspuns:

Pentru fetite mici...

| Larrissa21 a răspuns:

Pentru ambii happy

| emy100 a răspuns:

Sunt mixte. funda?