| angel69lover a întrebat:

Bubna TPU happy ce pot sa fac astazi toata ziua... finca ploua!?

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Stai la pc, la tv, vizioneaza cv filme, fa cv bun in bucatarie... gasesti daca stii sa cauti big grinwinking te pup

12 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Citeste-o carte, vei fi mai destepta ca ieriwinking

| angel69lover explică (pentru VladGH):

Sunt baiat draga laughing)

| VladGH a răspuns (pentru angel69lover):

Problema voastra ca va puneti niste nume pentru ambele sexe.

| angel69lover explică (pentru VladGH):

Asta ii numele meu de familie (Racoța) doar ca eu am scris racotza

| VladGH a răspuns (pentru angel69lover):

Pai care ii indiciul ca sapot intelege ce esti? happy Pune si numele, daca nu al tau real macar pune-l pe altul dar de baiat.winking

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Ziua asta e numai bună de dormit.

| david1234567890 a răspuns:

Du-te la TV, fă-mi o prăjitură, dormi...

| 33stefy21 a răspuns:

Citesti,stai pe pc,

| sweetistaaaa a răspuns:

Sa dormi laughing

| OdetteAndreea a răspuns:

Poti sa citesti, sa asculti muzica, sa vizionezi un film (iti recomand My Sassy Girl-korean movie, The seven samurai (japanese movie), Yojimbo, Drunken Angel, Fight Club...)

| adytzzw a răspuns:

Orice poti sa faci trebuie s-o faci in casa laughing

| costys a răspuns:

Sa admiri cum ploua cu cafeluta linga tinehappy