| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Bun am o intrebare! dau fundita la cel mai convingator raspuns ce se va intampla in h2o cu ricky si zane?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Se despart.am vazut 21 de episoade si sunt despartiti.
insa din fericire va fi si sezonul 4 asa ca nu putem sti sigur ce va fi. big grin

8 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Se despart pentru totdeauna

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Poy ricky se desparte de zane, si sophie se da la el intr. un fel dar nu. i merge si zane incearca sa se impace cu ricky, dar ea numai vrea...straight face.

| Bilqux a răspuns:

Se despart dar nu cred ca se vor împăca sezonul acesta...

| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Se despart definitiv din cauza lu sofi zane mai incearca sa se impace cu ea dar nu mai merge

| thealc a răspuns:

Se logheaza pe TPU si pun intrebarii la categoria Dragoste si Sex.

(acest raspuns este un pamflet si trebuie tratat ca atare )

| CristinaElena96 a răspuns:

Pai sofie este de vina, si cred ca rikki a avut dreptate sa se desparta de zane, el s-a sarutat cu sofie si era de asteptat am vazut mai multe episoade si sigur nu o sa se impace in sezonul acestawinking
daca ai observat si louis a plecat a ramas will, iar zane si rikki au luat-o amandoi pe cai diferite in acest zezonhappy
sper ca te-am ajutatkiss
si mie imi place mult h2obatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am vazut pe net cateva episoade, ce vor urma, din sezonul 3 si cred ca in ultimul episod, din acest sezon se vor impaca, nu inteleg engleza foarte bine dar am vazut din imagini ca isi zambesc si se duce el in spatel ei, mai mult nu arata, dar dau de inteles ca se impaca.

| gabylovee13 a răspuns:

Sau despartit dar cred ca se vor inpaca

Întrebări recente