| roxcsana20 a întrebat:

Ati urmarit ultimul episod din H2O sezonul 3 ce se intampla?
1.Se intoarce Lwis la Cleo si raman impreuna?
2.Se impaca Zane si Ricky si raman impreuna?
3.Isi dezvaluie Bella sentimentele pentru Will?
4.Si ce se v-a intampla cu Sofi? V-a mai fi cu Zane?
Dau funda la cel mai convingator raspuns si cel mai clar si la obiect

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa a răspuns:

Eu l-am urmarit.
Am sa fiu scurta si la obiect.
1. Da, intr-adevar, Lewis ii face o surpriza lui Cleo, venind pe neasteptate in ziua absolvirii.
2.Nu,Rikki si Zane nu raman impreuna.
3.Bella isi dezvaluie sentimentele pentru Will, iar amandoi sunt fericiti.
4.Sofie a fost atunci pe insula Mako sa faca cercetari in legatura cu roca aceea impreuna cu Rian si Zane. Will a venit si le-a spus sa plece.Au plecat impreuna in timp ce fetele au distrus cu puterile lor meteoritul care venea spre Mako.

30 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

Unde l`ati vazut?

| Cristinaaa a răspuns:

Eu l-am urmarit.
Am sa fiu scurta si la obiect.
1.Da,intr-adevar,Lewis ii face o surpriza lui Cleo,venind pe neasteptate in ziua absolvirii.
2.Nu,Rikki si Zane nu raman impreuna.
3.Bella isi dezvaluie sentimentele pentru Will,iar amandoi sunt fericiti.
4.Sofie a fost atunci pe insula Mako sa faca cercetari in legatura cu roca aceea impreuna cu Rian si Zane.Will a venit si le-a spus sa plece.Au plecat impreuna in timp ce fetele au distrus cu puterile lor meteoritul care venea spre Mako.

| adysnake a răspuns:

I Love You le poti vedea aici apisoadele: http://www.desene-animate-online.net/seriale-tv/h2o.php

| kykygyrly a răspuns:

Pai...scurt si foarte bun:
1. da se intoarce si raman impreuna(cateodata mici certuri)
2.da.si vor fi foarte fericiti(sofi inceraca sa-i desparte)
3.nu vai! nu se impaca dar zane incearca sa stea pe langa rikky
4.pai...sofi e foarte suparata pentru ca bella e cu will dar ea va vrea sa fie cu zane.pana la urma cred ca vor fi si vor avea mici certuricred! a 4-lea raspuns nu stiu daca e chiar as de bun in fine...cu-pla-ce-re! astept raspuns de la tine(ff)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca sofi sa nu ramana cu zein si sper ca si tine ca bella sa ii poata spune lui wil ce simte cu adevarat pentru el sau invers si sper ca lwis sa se intoarca la cleo si vreau ca toti sa se sarute si sa fie fericiti. PUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau ca toate sa fie negative si toate sa planga la sfarsit m-am saturat de atatea filme fericite si totu s-a term perfect, vreau drama nu comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo un meteorit se apropie nie frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine meteoritul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5.Vine meteoritul pe pamant?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lwis se va intorce la cleo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intoarce lwis la cleo iar zane & ricky nu raman impreuna. bella & will isi marturisesc sentimentele unul altuia iar sofi nu ramane cu zane
sper ca te-am lamurit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intoarce lwis si raman impreuna se impaca zane cu rikky da nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lewis se intoarce si ramane cu cleo zane si ricky raman impreuna bella si will sunt impreuna si sofi e la treaba ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lwis si cleo raman impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla tot ce ai zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti rasp p scurt! 1 intrebare: DA! 2 intrebare: NU! 3 intrebare: DA! 4 intrebare: NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 luis se antoarce la cleo. 2zane si riky raman anpreuna adica se anpak. 3bela asi devalue sentimentele pnt will. 4 sofi nu va mai fi cu zane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am urmarit si 1 louis se intoarce in ultimul episod 2 rikky se impacaca cu zane 3 da will afla aproape prin primele episoade cam pe la episodul 10 cred si 4 sofi nici nu era cu zane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a terminat episodul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. da 2.nu 3. da. 4. da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci
Lwis se intoarce si ramane cu Cleo.Ricky nu se impaca.Bella isi dezvaluie sentimentele pentru Will si Sofi nu ramane cu Zane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa fiu scurta si la obict 1lwis si cleo raman impreuna2zane si rikki nu se impaka 3da bella si will raman fericiti 4sofi nu va mai fii cu zane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Da Lwis a ramas cu Cleo
2. Da a ramas impreuna
3. Da
4.Nu deoarece Zane e cu Ricky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Da Lwis a ramas cu Cleo
2.Da a ramas impreuna
3.Da
4.Nu deoarece Zane e cu Ricky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee cel caruia i-ai dat funda nu are drepate rikki si zane raman impreuna. bella si will raman intr-adevar impreuna iar sofi... dupa cum ai aflat fetel au deviat cometa cu puterile lor iar daca sofy ar fi luat acele cristale insula sar fii surpat dar a ales sa nu le ia doarece will ia sp ca daca alege cristalele il pierde pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleo il place pe wil si bella a deveenit cea mai puternica sirena si bella fiind geloasa se infurie si da foc la insula maco si tot mai de parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zane se impaca cu Ricky, amindoi peaca la nunta tatalui lui Cleo...

| izabela1234 a răspuns:

In ce episod pleaca Louis?