| anonim_4396 a întrebat:

Bun, deci am intrat intr-un mare rahat.Mi-am uitat parola de mess, mi-am blocat contul, nu mai stiu raspunsurile la alea doua intrebari si chiar nu vreau sa-mi fac altu.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sandystar a răspuns:

Dupa cateva ore se deblocheaza si poti incerca din nou. Incearca sa-ti amintesti raspunsurile la intrebari sau poate ai o adresa alternativa. Altfel nu ai cum sa reusesti.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Numai ai ce face, daca nici parola nici raspunsurile nu le mai stii atunci nu il mai poti recupera.

| Maddiex3 a răspuns:

Nu ai cum să-ţi recuperezi contul.

| Cataliciiii a răspuns:

Nai ce sa mai faci

| Endymion a răspuns:

Iti faci altul nou