| Glontx98 a întrebat:

Mi-am uitat raspunsurile de la intrebarile de la yahoo, cand iti faci cont pe yahoo iti pune 2 intrebari si trebuie sa raspunzi la ele si acum a incercat sa imi sparga cineva contul yahoo si mi-a gresit parola de multe ori si acum contul meu este blocat si imi spune sa raspund la intrebarile acelea si nu mai stiu care erau raspunsurile daca ma puteti ajuta cum sa aflu raspunsurile acelea sau cu un hack de spart id yahoo ca sa imi aflu parola din nou.Help!

1 răspuns:
| Parintele a răspuns:

Nici o sansa. Asteapta doua zile si incearca apoi sa te loghezi cu id-ul si parola pe care le ai.